Pierwsza drużyna UKS Return Piaseczno odniosła drugie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach II ligi mężczyzn w tenisie stołowym. W rozegranym 11 października meczu rywalem zespołu z Piaseczna była ekipa KS Spójnia Warszawa. Pierwsze spotkania nie ułożyły się dla gospodarzy najlepiej i przed grami podwójnymi górą byli goście ze stolicy prowadząc 3:1. W grach deblowych obie ekipy wygrały po jednej partii i przed ostatnimi pojedynkami wciąż przewagę miała drużyna Spójni Warszawa. Impuls do lepszej gry dali Maciej Chojnicki i Jan Należyty, którzy wygrali swoje spotkania odpowiednio z Janem Adamiakiem (3:1 w setach) i Mateuszem Cymermanem (3:2 w setach). Ostatnie gry singlowe, które ustaliły wynik spotkania również padły łupem gospodarzy, którzy niesieni dopingiem kibiców mogą dopisać sobie kolejne 2 punkty w ligowej tabeli. Dzięki
zwycięstwu po dwóch rozegranych meczach zespół UKS Return Piaseczno jest liderem rozgrywek. Warto wspomnieć, że w drużynie z Piaseczna występują wyłącznie wychowankowie klubu, którzy od początku szkolą się w lokalnym klubie.

Kolejny mecz w Piasecznie odbędzie się 24 października o godzinie 17:00, a rywalem będzie KTS Nowy Dwór Mazowiecki.
Punkty dla UKS Return Piaseczno zdobyli: Maciej Chojnicki 2,5 pkt; Jan Należyty, Bartłomiej Szołkowski, Robert Najwer po 1 pkt oraz Borys Massalski 0,5 pkt.