Szanowni Państwo,
Informujemy, że w Święto Niepodległości
(PONIEDZIAŁEK – 11.11.2019 )
pływalnia będzie czynna w godz. 08.00 – 16.00
Serdecznie zapraszamy.


Już 14 listopada rozpocznie się nowy sezon łyżwiarski na lodowisku GOSiR na Stadionie Miejskim w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !!!

tel: 788 660 127

funpage: https://www.facebook.com/lutzpiaseczno/

Podsumowanie XII MISTRZOSTW PRZEDSZKOLI GMINY PIASECZNO W WIELOBOJU LEKKOATLETYCZNYM

27 wrześnie br. na Stadionie Miejskim GOSiR Piaseczno odbyły się XII Mistrzostwa Przedszkoli Gminy Piaseczno w wieloboju lekkoatletycznym. Organizatorem imprezy był GOSiR Piaseczno we współpracy ze Stowarzyszeniem Rekreacyjno Sportowym „KONDYCJA” .

MARATON Z PIĘKNĄ HISTORIĄ

W minioną sobotę setki zawodniczek i zawodników ścigały się na rowerach MTB po trasach przygotowanych przez kolarskiego mistrza Polski Cezarego Zamanę i lokalnych miłośników tego sportu. Nie brakowało zarówno emocji, jak i wspomnień.

13 medali zdobyli nasi zawodnicy na Międzynarodowym turnieju "Czech Open", który odbył się 4-6 Października w Czeskiej Pradze.

Szanowni mieszkańcy,

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy sportowej pn. Duathlon Piaseczno, w sobotę 12 października 2019 roku wystąpią utrudnienia w ruchu. W godzinach 10.00-14.00 zamknięta dla ruchu zostanie droga na odcinku Piaseczno – Piskórka. Trasa poprowadzona będzie następującymi ulicami: Aleja Kalin, Aleja Brzóz, Osikowa, Wilanowska, Jeziorki, Dworska, Źródlana, Szkolna (Jazgarzew), Chrobrego (Łbiska) – Pęchery – Piskórka.  Na rondzie w Jazgarzewie wprowadzony będzie ruch wahadłowy.

grafik szkoa2 19.20.jpg - 412.67 Kb

Gala Kickboxingu - Piasecznio Fight Night VIII już 05.10.2019 r. w hali sportowej GOSiR przy ulicy Sikorskiego 20.