Informujemy,  że w dniach  03 – 05.04.2021 r.

GOSiR nieczynny

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

UWAGA!!!

Uprzejmie informujemy,
że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów
z dnia 25 marca 2021 r.

wszystkie obiekty GOSiR zostają zamknięte
do odwołania

Źródło: https://dziennikustaw.gov.pl/

W sobotę 20 marca odbył się już po raz 9ty coroczny turniej Kickboxingu Piaseczno Open. Nad turniejem patronował Burmistrz MiG Piaseczno –Daniel Putkiewicz.

Tym razem na planszach w Piasecznie rywalizowało blisko trzystu zawodników z 18 klubów z całej Polski. Z uwagi na liczbę uczestników i wymogi sanitarne rywalizację przeprowadzono w niezależnych 3 grupach wiekowych.

Pierwsza grupa Dzieci toczyła boje na pałki piankowe w formule Soft contact. Wśród najmłodszych na wyróżnienie zasługują: Karolina Chuda i Zuzanna Węgrzyn.

Wygrały one swoje kategorie wiekowe i znacząco przyczyniły się do wygranej drużyny klubu X Fight wśród dzieci młodszych. Ponadto Zuzanna została uznana najlepszą zawodniczką turnieju w formule Pointfighting dzieci. Najlepszym zawodnikiem w tej grupie wiekowej był Jan Kamiński z Ninja Academy.

Wśród kadetów młodszych dominowali zawodnicy klubu Dan Świdnik wygrywając rywalizację drużyn i zdobywając wiele złotych medali w konkurencjach indywidualnych. Na wyróżnienie w tej kategorii wiekowej zasługuje Kacper Zięba, który zdobył brązowy medal w kategorii do 32kg Pointfighting.

W rywalizacji kadetów starszych gospodarze nie byli już tak gościnni. Zawodnicy X Fight Piaseczno wygrali pewnie w konkurencji drużyn i zgarnęli cały worek medali w zmaganiach indywidualnych.

W formule Pointfighting świetnie walczył Sebastian Jędraś, który nie pozostawił złudzeń swoim przeciwnikom w kategorii +69kg. Swoje kategorie wygrali również: Izabella Dąbrowska i Gustaw Wielądek.

W formule Light contact było jeszcze lepiej. Złotymi medalami cieszyli się: Bartosz Dobrowolski, Sebastian Jędraś, Gustaw Wielądek, Janek Bocheński i Daria Niciporuk. Janek i Daria zostali wybrani również najlepszymi zawodnikami turnieju wśród kadetów starszych Light contact. Oprócz dyplomów i medali najlepsi otrzymali również upominki od firmy Sport Master.

 

PNO open zdj_0006
PNO open zdj_0019
PNO open zdj_0031
PNO open zdj_0054
PNO open zdj_0065
PNO open zdj_0074
PNO open zdj_0078
PNO open zdj_0090
PNO open zdj_0103
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zdjęcia: Marcin Pałuba

UWAGA!!!

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszonym stanem epidemii

obiekty GOSiR Piaseczno zostają zamknięte dla użytkowników

W sprawach realizacji zajęć sportowych dla licencjonowanych grup sportowych prosimy o kontakt bezpośredni z administracją poszczególnych obiektów:

Od 20 marca w całej Polsce obowiązują rozszerzone zasady bezpieczeństwa

PŁYWALNIA  GOSiR w terminie 15.03.2021 – 28.03.2021 jest dostępna wyłącznie dla:

  • członków kadry narodowej polskich związków sportowych (należy przedstawić dokument wystawiony przez polski związek sportowy)

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu   21.03.2021 r.  (niedziela)  w godz. 8.00 – 17.00  na pływalni GOSiR odbędą  się zawody  z cyklu INDOOR TRIATHLON pływalnia w  tych godzinach nieczynna.

IKIZAMA CUP 4

PUCHAR POLSKI w JUDO

  • SENIOREK I SENIORÓW W JUDO - 12.03.2021 r.
  • JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH W JUDO - 13.03.2021r.