Niniejszym informujemy, że została uruchomiona procedura przyznawania nagród i wyróżnień  Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za wyniki sportowe oraz działalność na rzecz sportu w 2020 roku.
         

Termin składania wniosków upływa 1 lutego 2021 o godz.12.00. 

Wnioski należy składać w sekretariacie GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w godz. 9.00 -15.00 lub w biurze na Stadionie Miejskim GOSiR Piaseczno ul. 1 go maja 16 w godz. 15.00 – 20.00. Nieterminowe złożenie wniosku jest jednoznaczne z utratą możliwości ubiegania się o w/w nagrody i wyróżnienia.


Zasady i tryb przyznawania nagród określone są uchwałą nr 798/XXVIII/2016 Rady Gminy Piaseczno z dnia 14 grudnia 2016 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym wyróżnień i nagród za osiągnięte wyniki sportowe. W załączeniu wniosek nagrodowy oraz uchwała regulująca zawady przyznawania nagród i wyróżnień.

W tym roku ze względu na ograniczone możliwości organizacyjne (pandemia) Gala Sportu 2021 odbędzie się on-line, prosimy więc o dołączenie do wniosku zdjęcia zgłaszanej osoby. Najlepiej w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Termin Gali Sportu 19 luty godz. 18:00.
         

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Kondraciuk tel. 660-057-999  

Do pobrania: WNIOSEK                        

 

                                                                             Ze sportowym pozdrowieniem,

                                                                                  Komisja nagród i wyróżnień sportowych

Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno