17 Października zawodnicy klubu X-FIGHT PIASECZNO wywalczyli 21 medali  i tytuł najlepszej drużyny turnieju na Pucharze Polski  w Kickboxingu w formule Pointfighting. Do Świdnika przyjechało blisko 300 zawodników z całej Polski. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie a nasi kickboxerzy pokazali że należą do najlepszych w tej formule w Polsce.

Wśród kadetów starszych na słowa pochwały zasługują: Adam Bachman, Bartosz Dobrowolski, Stanisław Przybylski, Martyna Wieteska, którzy wygrali swoje kategorie wagowe. Szczególne uznanie należy się Bartkowi i Adasiowi, którzy w pojedynkach finałowych pokonali utytułowanych reprezentantów gospodarzy.  W kategorii wiekowej kadet młodszy najlepiej spisała się Basia Styczek. Basia nie pozostawiła złudzeń swoim przeciwniczkom i wygrała kategorię do 42kg. Wśród naszych najmłodszych  rządziły dziewczyny. W kategorii dzieci na najwyższym stopniu podium stanęły: Zuzia Węgrzyn, Julia Węgrzyn i Karolina Chuda.  Poniżej lista wszystkich medalistów: