W imieniu uczniów- wolontariuszy i własnym zapraszamy do udziału w Pikniku Wolontariatu Uczniowskiego.

Uczniowie z 11 gminnych szkół podstawowych pod kierunkiem opiekunów wolontariatu szkolnego przygotowali atrakcje dla duszy i ciała.

Zapraszamy do kawiarenki obsługiwanej przez uczniów na kawę i ciasto, na licytację obrazów namalowanych przez naszych uczniów, zachęcamy do kupna roślinki oraz do udziału warsztatach, grach, zabawach, ćwiczeniach, spacerze historycznym. Piknik, który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca, w godz. 11.00 -15.00 w Parku Miejskim w całości będzie obsługiwany przez naszych uczniów – wolontariuszy.

Środki finansowe zebrane podczas pikniku zostaną przekazane na leczenie Patrycji, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Piknik Wolontariatu Uczniowskiego | Oficjalna strona Miasta i Gminy Piaseczno

 Opiekunowie Wolontariatu Szkolnego