W dniach 1-2 Kwietnia w Stębarku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule Full-contact. W tej ringowej formule wśród Seniorów najlepiej wypadł Mariusz Marczyński, który po wieloletniej przerwie wrócił do rywalizacji. Mariusz przebojem wdarł się do finału gdzie zmuszony był uznać przewagę doświadczonego i utytułowanego Marcina Szulety z Poznania.

Srebro wywalczyła również Oliwia Ściągaj, która rywalizowała w kat. wag. -65kg. Brązowe medale zdobyli: Michał Jabłoński, Patryk Glinka i Natalia Dulian.

Wśród juniorów również nie udało się wywalczyć złotego medalu. W kategorii wag. -81 do finału dotarł Sebastian Jędraś gdzie po wyrównanej walce przegrał z Dominikiem Rukatem z Ożarowa. Wśród dziewcząt brązowy medal w kat. wag. -56 brązowy medal wywalczyła Oliwia Maj. Poza nią zawodnicy z Piaseczna zdobyli jeszcze 3 brązowe medale. Na podium Mistrzostw Polski Juniorów młodszych mogliśmy obejrzeć: Gustawa Wielądka (-71kg), Marka Helaka (-63,5kg) i Nazara Poliakovskiego (-63,5kg). W sumie w tym turnieju nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali lecz niestety nie udało się wywalczyc tego najcenniejszego-złotego.