9 marca 2019 roku piaseczyńskie lodowisko zdominowali hokeiści. Do turnieju o Puchar Piaseczna zgłosiło się 8 drużyn: Amatorzy Dęblin, Diabły Mszczonów, Pogoń Bydło Warszawa, Kaczory Radziejowice, Grawitacja Piaseczno, Raki Skierniewice, Wydry Tarczyn 1 i Wydry Tarczyn 2.

Wszystkie drużyny prezentowały dobry poziom i czystą grę. Dużo zamieszania wprowadziła drużyna z Dęblina, która w fazie grupowej pokonała ubiegłorocznego mistrza. Bardzo dużo serca i zapału w grę włożyli chłopcy z Tarczyna. Krzysztof Olczak z teamu Wydry Tarczyn 1 nie bez kozery został najlepszym napastnikiem turnieju.

Do finału awansowały 4 drużyny: Grawitacja Piaseczno, Wydry Tarczyn 1, Kaczory i Dęblin. Po zaciętym pojedynku Dęblin ustąpił Wydrom 1:3 a Kaczory ograły Grawitację 1:0. W półfinałach Dęblin wygrał z Grawitacją 3:0 a w finale o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Zwycięzcą turnieju został zespół Kaczory Radziejowice.

Organizatorzy bardzo dziękują za przybycie drużynom, bez których nie było by tak dobrego turnieju oraz liczą, że co roku mistrzostwa będą stawać się coraz bardziej popularne i będziemy gościć w Piasecznie coraz więcej drużyn.