Sport szkolny
Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych (03.03.2015).
Mistrzostwa Gminy rozegrano w hali sportowej SP 5 w Piasecznie. W Mistrzostwach wzięło udział 5 drużyn. Drużyny grały „każdy z każdym”.
Wyniki spotkań:
SP 5 Piaseczno- SP Zalesie Górne 4:1
SP Głosków- SP Józefosław 0:5
SP 3 Piaseczno- SP 5 Piaseczno 2:6
SP Józefosław- SP Zalesie Górne 3:3
SP Głosków- SP 3 Piaseczno 0:12
SP 5 Piaseczno- SP Józefosław 8:0
SP 3 Piaseczno- SP Zalesie Górne 4:1
SP Głosków- SP 5 Piaseczno 1:6
SP Józefosław- SP 3 Piaseczno 0:4
SP Zalesie Górne- SP Głosków 6:1
Klasyfikacja końcowa zawodów
1. SP 5 Piaseczno- awans do zawodów powiatowych
2. SP 3 Piaseczno- awans do zawodów powiatowych
3. SP Zalesie Górne
4. SP Józefosław
5. SP Głosków
Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych (04.03.2015).
Do mistrzostw Gminy zgłosiły się tylko 4 drużyny, tak więc mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”.
Wynik spotkań:
SP 5 Piaseczno- SP Zalesie Górne 2:7
SP 3 Piaseczno – SP Głosków 6:4
SP Zalesie Górne- SP Głosków 8:3
SP 5 Piaseczno- SP 3 Piaseczno 4:5
SP Zalesie Górne- SP 3 Piaseczno 7:2
SP Głosków- SP 5 Piaseczno 0:8
Klasyfikacja końcowa zawodów
1. SP Zalesie Górne- awans do zawodów powiatowych
2. SP 3 Piaseczno- awans do zawodów powiatowych
3. SP 5 Piaseczno
4. SP Głosków
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - gimnazja (05.03.2015).
W hali GOSiR w Piasecznie rozegrano MG w p. ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych.
Oto wyniki spotkań:
Gim. Zalesie Górne- G 2 Piaseczno 3:2
G 4 Piaseczno- G 1 Piaseczno 0:4
G 2 Piaseczno- G 1 Piaseczno 1:4
Gim. Zalesie Górne- G 4 Piaseczno 3:4
G 2 Piaseczno- G 4 Piaseczno 1:3
G 1 Piaseczno- Gim. Zalesie Górne 7:2
Kolejność końcowa MistrzostwGminy
1. G 1 Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
2. G 4 Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
3. Gim. Zalesie Górne
4. G 2 Piaseczno
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - gimnazja (02.03.2015).
Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.
Oto wyniki spotkań:
G 1 Piaseczno- Gim. Złotokłos 8:7
G 2 Piaseczno – G 4 Piaseczno 2:4
Gim. Złotokłos – G 4 Piaseczno 5:2
G 1 Piaseczno – G 2Piaseczno 6:6
Gim. Złotokłos – G 2 Piaseczno 7:3
G 4 Piaseczno – G 1 Piaseczno 3:5
Klasyfikacja końcowa zawodów
1. G 1 Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
2. Gim. Złotokłos – awans do zawodów powiatowych
3. G 4 Piaseczno
4. G 2 Piaseczno
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - szkoły ponadgimnazjalne (17.03.2015).
Do Mistrzostw Gminy w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych zgłosiły się tylko trzy drużyny. Zawody zostały rozegrane w hali GOSiR w Piasecznie
Oto wyniki spotkań:
ZS nr 2 Piaseczno- LO Piaseczno 5:9
ZSR CKU Piaseczno- ZS nr 2 Piaseczno 8:5
LO Piaseczno- ZSR CKU Piaseczno 7:1
Klasyfikacja Mistrzostw Gminy
1. LO Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
2. ZSR CKU Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
3. ZS nr 2 Piaseczno
Mistrzostwa Gminy w p. ręcznej chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne (18.03.2015).
Podobnie jak u dziewcząt zawody zostały przeprowadzone w hali GOSiR w Piasecznie.
W Mistrzostwach Gminy wzięły udział wszystkie szkoły z gminy (4). Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.
Wyniki spotkań:
ZSR CKU Piaseczno- ZS nr 1 Piaseczno 7:6
LO Piaseczno- ZS nr 2 Piaseczno 6:3
ZS nr 1 Piaseczno- ZS nr 2 Piaseczno 2:8
ZSR CKU Piaseczno- LO Piaseczno 5:15
ZS nr 1 Piaseczno- LO Piaseczno 4:11
ZS nr 2 Piaseczno- ZSR CKU Piaseczno 8:7
Kolejność końcowa Mistrzostw Gminy
1. LO Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
2. ZS nr 2 Piaseczno – awans do zawodów powiatowych
3. ZSR CKU Piaseczno
4. ZS nr 1 Piaseczno
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
Marek Herbst
W poniedziałek 24.XI. br. w hali GOSiR rozegrano Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Wyniki spotkań:
ZS nr 2 - ZSR CKU 48:7
LO - ZS nr 2 34:28
ZSR CKU - LO 23:30
Kolejność zawodów:
1. LO Piaseczno - awans do Mistrzostw Powiatu
2. ZS nr2 Piaseczno - awans do Mistrzostw Powiatu
3. ZSR CKU Piaseczno
Mistrzostwa Powiatu zostaną rozegrane 5 XII w hali GOSiR. Gratulujemy drużynom awansu i życzymy dalszych sukcesów.
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
Marek Herbst
W dniu 21 XI zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt szkół gimnazjalnych.
W zmaganiach uczestniczyło 6 zespołów podzielonych na dwie grupy ( drogą losowania).
Grupa A
1. Gimnazjum Złotokłos
2. G 4 Piaseczno
3. G 1 Piaseczno
Grupa B
1. G 2 Piaseczno
2. Gimnazjum Józefosław
3. Gimnazjum Zalesie Górne
Wyniki spotkań – grupa A
Gimnazjum Złotokłos – G 1 Piaseczno 12:25
G 4 Piaseczno – Gimnazjum Złotokłos 29:2
G 1 Piaseczno – G 4 Piaseczno 14:18
Wyniki spotkań – grupa B
Gimnazjum Złotokłos – Gimnazjum Zalesie Górne 12:14
G 2 Piaseczno – Gimnazjum Józefosław 12:10
Gimnazjum Zalesie Górne – G 2 Piaseczno 14:10
Klasyfikacja gr. A:
1. G 4 Piaseczno
2. G1 Piaseczno
3. Gim. Złotokłos
Klasyfikacja gr. B
1. Gim. Zalesie Górne
2. G 2 Piaseczno
3. Gim. Józefosław
Mecz o III miejsce:
G 1 Piaseczno – G 2 Piaseczno 27:17
Mecz o I miejsce:
G 4 Piaseczno – Gim. Zalesie Górne 30:4
Kolejność mistrzostw:
1. G 4 Piaseczno – awans do Mistrzostw Powiatu
2. Gimnazjum Zalesie Górne – awans do Mistrzostw Powiatu
3. G 1 Piaseczno
4. G 2 Piaseczno
5. Gimnazjum Złotokłos
6. Gimnazjum Józefosław
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
Marek Herbst
W czwartek 20.XI. w hali GOSiR w Piasecznie zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej chłopców szkół gimnazjalnych.
Do zawodów przystąpiły 4 zespoły. Drużyna z Gimnazjum nr 1 w Piasecznie jako jedyna została rozstawiona. Pozostałe 3 zespoły grały mecze eliminacyjne systemem „każdy z każdym”.
Oto wyniki tych spotkań:
Gimnazjum nr 2 Piaseczno – Gimnazjum Złotokłos 4:19
Gimnazjum Józefosław – Gimnazjum nr 2 Piaseczno 14:4
Gimnazjum Złotokłos – Gimnazjum Józefosław 17:14
W finale drużyna ze Złotokłosu spotkała się z Gimnazjum nr 1 . Wynikiem 30:10 zwyciężył zespół G1 Piaseczno.
Kolejność końcowa:
1. G1 Piaseczno – awans do Mistrzostw Powiatu
2. Gimnazjum Złotokłos – awans do Mistrzostw Powiatu
3. Gimnazjum Józefosław
4. G 2 Piaseczno
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
Marek Herbst
19.XI.2014r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie odbyły się Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w piłce koszykowej chłopców. Zawody składały się z gier eliminacyjnych rozgrywanych w dwóch grupach oraz meczów finałowych w których stawką były miejsca medalowe.
Grupa 1 eliminacji- wyniki spotkań
SP 3 Piaseczno- SP 5 Piaseczno 4:22
SP 2 Piaseczno- SP 3Piaseczno 16:12
SP 5 Piaseczno- SP 2 Piaseczno 7:16
Grupa 2 eliminacji- wyniki spotkań
SP Zalesie Górne- SP Chylice 14:12
SP Złotokłos- SP Zalesie Górne 8:12
SP Chylice- SP Złotokłos 24:10
Mecz o III miejsce
SP Chylice- SP 5 Piaseczno 24:10
Mecz o I miejsce
SP Zalesie Górne- SP 2 Piaseczno 27:12
Klasyfikacja końcowa
1. SP Zalesie Górne – awans do Mistrzostw Powiatu
2. SP 2 Piaseczno – awans do Mistrzostw Powiatu
3. SP Chylice
4. SP 5 Piaseczno
5. SP Złotokłos
6. SP 3 Piaseczno
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
M. Herbst
Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt szkół podstawowych zostały rozegrane 18 listopada w hali sportowej Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie.
W zawodach wzięło udział 7 szkół. W drodze losowania utworzono dwie grupy .
I Grupa:
SP Zalesie Górne
SP 3 Piaseczno
SP Złotokłos
II Grupa:
SP 5 Piaseczno
SP Józefosław
SP Chylice
SP 2 Piaseczno
W grach eliminacyjnych w obu grupach drużyny grały mecze eliminacyjne systemem „każdy z każdym”.
I grupa -mecze eliminacyjne:
SP 3 PIASECZNO – SP ZŁOTOKŁOS 56:22
SP ZALESIE GÓRNE – SP 3 PIASECZNO 12:28
SP ZŁOTOKŁOS – SP ZALESIE GÓRNE 13:36
1 miejsce w grupie zajęła drużyna SP 3 Piaseczno
2 miejsce w grupie zajęła drużyna SP Zalesie Górne
II grupa-mecze eliminacyjne:
SP 5 PIASECZNO – SP 2 PIASECZNO 38:11
SP JÓZEFOSŁAW – SP CHYLICE 49:15
SP 2 PIASECZNO – SP CHYLICE 58:10
SP 5 PIASECZNO – SP JÓZEFOSŁAW 39:23
SP 2 PIASECZNO – SP JÓZEFOSŁAW 26:11
SP CHYLICE – SP 5 PIASECZNO 4:64
1 miejsce w grupie- SP 5 Piaseczno
2 miejsce w grupie – SP 2 Piaseczno
Zwycięzcy grup zagrali w finale o I miejsce, a drużyny, które zajęły w swoich grupach drugie miejsca zagrały o III miejsce.
Mecz o III miejsce:
SP 2 PIASECZNO – SP ZALESIE GÓRNE 56:10
Mecz o I miejsce:
SP 5 PIASECZNO – SP 3 PIASECZNO 36:27
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. SP 5 PIASECZNO – awans do Mistrzostw Powiatu
2. SP 3 PIASECZNO – awans do Mistrzostw Powiatu
3. SP 2 PIASECZNO
4. SP ZALESIE GÓRNE
5. SP JÓZEFOSŁAW
6. SP ZŁOTOKŁOS
7. SP CHYLICE
Mistrzostwa Powiatu zostaną rozegrane w SP 5 Piaseczno 26 listopada br.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
M. Herbst
17 listopada w hali GOSiR Piaseczno odbyły się Mistrzostwa Gminy szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt.
Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z naszego terenu (brak ZS nr 1 w Piasecznie). Przy trzech zgłoszonych drużynach zawody rozegrano systemem „ każdy z każdym” .
Oto wyniki spotkań:
ZSR CKU Piaseczno- Zespół Szkół nr 2 Piaseczno 14:49
LO Piaseczno- Zespół Szkół nr 2 Piaseczno 55:23
Zespół Szkół nr 2 Piaseczno- LO Piaseczno 18:61
Kolejność zawodów
1. LO Piaseczno
2. Zespół Szkół nr 2 Piaseczno
3. Zespół Szkół Rolniczych CKU Piaseczno
Do Mistrzostw Powiatu, które zostaną rozegrane 3 grudnia awansowały dwie pierwsze drużyny. Gratulujemy i życzymy dalszych zwycięstw.
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
M. Herbst
Zawody przeprowadzono 23 września na Górka Szymona.
SZKOŁY PODSTAWOWE
DZIEWCZĘTA:
1. JÓZEFOSŁAW
2. ZALESIE GÓRNE
3. SP 5 PIASECZNO
4. ZŁOTOKŁOS
5. CHYLICE
6. SP 2 PIASECZNO
7. SP 3 PIASECZNO
CHŁOPCY:
1. ZŁOTOKŁOS
2. ZALESIE GÓRNE
3. SP 5 PIASECZNO
4. CHYLICE
5. JÓZEFOSŁAW
6. SP 2 PIASECZNO
GIMNAZJA
DZIEWCZĘTA:
1. JÓZEFOSŁAW
2. ZŁOTOKŁOS
3. CHYLICE
4. ZALESIE GÓRNE
5. G 4 PIASECZNO
(G 1 PIASECZNO dyskwalifikacja)
CHŁOPCY:
1. ZŁOTOKŁOS
2. JÓZEFOSŁAW
3. G 1 PIASECZNO
4. G 4 PIASECZNO
5. G 2 PIASECZNO
6. ZALESIE GÓRNE
Źródło: Szkolny Związek Sportowy w Piasecznie
Zawody przeprowadzono 19 września na Górka Szymona.
Zawody przeprowadzono 17 września na Stadionie Miejskim GOSiR w Piasecznie.
Grupa A
Gimnazjum Józefosław – Gimnazjum Zalesie Górne 1:0
Gimnazjum Chylice – Gimnazjum 2 Piaseczno 1:1
Gimnazjum Zalesie Górne – Gimnazjum 2 Piaseczno 1:0
Gimnazjum Józefosław – Gimnazjum Chylice 3:1
Gimnazjum Zalesie Górne – Gimnazjum Chylice 3:0
Gimnazjum 2 Piaseczno – Gimnazjum Józefosław 0:4
Grupa B
Gimnazjum 1 Piaseczno – Gimnazjum Jazgarzew 6:1
Gimnazjum 4 Piaseczno – Gimnazjum Złotokłos 1:0
Gimnazjum Jazgarzew – Gimnazjum Złotokłos 3:0
Gimnazjum 1 Piaseczno – Gimnazjum 4 Piaseczno 3:0
Gimnazjum Jazgarzew – Gimnazjum 4 Piaseczno 0:3
Gimnazjum Złotokłos – Gimnazjum 1 Piaseczno 0:5
PÓŁFINAŁY
Gimnazjum Józefosław – Gimnazjum 4 Piaseczno 3:0
Gimnazjum 1 Piaseczno – Gimnazjum Zalesie Górne 0:0 karne 1:2
FINAŁY
Gimnazjum Józefosław – Gimnazjum Zalesie Górne 1:0
Gimnazjum 1 Piaseczno – Gimnazjum 4 Piaseczno 1:0
Kolejność miejsc
1. Gimnazjum Józefosław – awans do zawodów powiatowych
2. Gimnazjum Zalesie Górne – awans do zawodów powiatowych
3. Gimnazjum 1 Piaseczno
4. Gimnazjum 4 Piaseczno
5. Gimnazjum Chylice
6. Gimnazjum 2 Piaseczno
7. Gimnazjum Jazgarzew
8. Gimnazjum Złotokłos
Źródło: Szkolny Związek Sportowy w Piasecznie
Strona 3 z 4