Dziewięcioosobowa ekipa reprezentowała nasz klub w Mistrzostwach Polski Kadetów i Dzieci w Kickboxingu, które odbyły się w dniach 9-11 Października w Węgrowie. Kadeci młodsi rywalizowali w formułach Pointfighting i Light contact natomiast Dzieci (7-9lat) walczyły o laury tylko w formule Pointfighting. W naszej ekipie było aż sześciu debiutantów. W kategorii wiekowej Dzieci tytuł v-ce Mistrzyni Polski w kat. -24kg zdobyła Emilia Nieściur a brązowy medal w kat. -33kg wywalczył Michał Szyszko. Szczęścia zabrakło Kacprowi Ziębie, który w pierwszej swojej walce minimalnie przegrał ze zwycięzcą swojej kategorii. Wśród Kadetów młodszych najlepiej zadebiutowała Barbara Styczek, która w walce o brązowy medal pokonała przed czasem Martynę Lachowską z Łęcznej. Klasę pokazali nasi doświadczeni zawodnicy. Izabella Dąbrowska jak burza doszła do finału w którym minimalnie uległa najlepszej zawodniczce turnieju Klaudii Siwczyńskiej z klubu Orient Częstochowa. W kategorii do 42kg w bratobójczym pojedynku zmierzyli się dwaj nasi fighterzy. Adam Bachman i Bartek Dobrowolski nie dali szans swoim przeciwnikom w walkach eliminacyjnych. W tym pojedynku zwyciężył i zdobył tytuł Mistrz Polski Bartek Dobrowolski. Adam musiał zadowolić się srebrnym medalem. Historia powtórzyła się w formule Light contact. Obaj nasi zawodnicy ponownie spotkali się w finale kategorii do 42kg. Podobnie jak w sobotę minimalnie lepszy był Bartek i to on przywiózł z Węgrowa 2 tytuły Mistrza Polski.

Medaliści MP Pointfighting Kadet młodszy od lewej: Adam Bachman, Izabella Dąbrowska, Bartosz Dobrowolski, Barbara Styczek.