Kolejny rok Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza przy współpracy z gminą Piaseczno została organizatorem Mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce tzw. Turnieju Kinder+Sport. Za nami wszystkie turnieje, które odbyły się w szkole podstawowej w Józefosławiu przy ul. Kameralnej 11. W cyklu turniejów wzięło udział około 500 dzieci. Była to najbardziej prestiżowa impreza siatkarska w całym kalendarzu rozgrywek na Mazowszu. Barw gminy w finale dzielnie broniła drużyna dziewcząt w kategorii „trójek” oraz chłopcy w kategorii „dwójek”, które na co dzień trenują w Piasecznie.

Chłopcy od początku zmagań walczyli w czołówce stawki. Zwieńczeniem ich wysiłku był pewny awans do półfinałów imprezy, w którym uplasowali się w pierwszej, najlepszej, dziesiątce. Dziewczęta w całym cyklu spotkań przegrały tylko dwa mecze- niestety te decydujące i zakończyły turniej na 6 miejscu. Zawodnicy z 4 i 5 miejsca zostali uhonorowani pięknymi medalami zrobionymi przez gminę na 100 lecie Sportu w Piasecznie. Dekorację zwycięzców uhonorowała swoją obecnością Pani Burmistrz. Dodatkowo medalem został odznaczony trener Robert Wójtowicz, na co dzień pracujący z siatkarzami z Piaseczna.