W dniach 31.05-02.06 do Bałtowa przyjechali najmłodsi Kickboxerzy by rywalizować o tytuły Mistrzów Polski w formułach Pointfighting i Light contact. Wśród reprezentacji 73 klubów nie zabrakło klubu X Fight Piaseczno.

Pierwszy dzień zawodów stał pod znakiem formuły Pointfighting. W najmłodszej kategorii wiekowej najlepiej spisał się Oliwier Lach, który nie dał szans swoim przeciwnikom i wywalczył tytuł Mistrza Polski w kat. wag. -36kg. W kategorii wiekowej Dzieci brązowe medale zdobyli: Jagoda Dziura, Piotr Babkiewicz i Liliana Nieściur. Wśród Kadetów młodszych dominowały dziewczyny. Mistrzyniami Polski zostały: Zuzanna Węgrzyn, Zosia Przybylska i Julia Węgrzyn a srebrny medal wywalczyła Karolina Chuda. Brąz wywalczyła Gabriela Urbańska. Wśród Kadetów starszych najjaśniejszym punktem naszej drużyny była Julia Marczyńska, która bez większych problemów uporała się ze swoimi przeciwniczkami i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kat. wag. -42kg. Brązowe medale zdobyli: Emilia Nieściur, Kamil Kraczkowski i Mikołaj Kurowski. W formule Pointfighting w grupie wiekowej Kadetów X Fight uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji klubowej.

W drugim dniu zawodów rywalizacja przebiegała wg. reguł Light contact. Również tego dnia dziewczyny dały popis swoich umiejętności. Zuza Węgrzyn po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium a Julia Węgrzyn i Julia Marczyńska zostały v-ce Mistrzyniami Polski. Teraz czas na przygotowania do Pucharu Świata, który już za 2 tygodnie odbędzie się w Budapeszcie.