W dniu 8 czerwca 2024 rozegrano II Mistrzostwa Piaseczna Par w Brydżu Sportowym w dwóch kategoriach: na punkty meczowe (impy) i na zapis maksymalny (maksy). W pierwszym turnieju udział wzięło 28 par, a zwyciężyli Grzegorz Rewer i Sylwester Cieślak.

W turnieju na maksy wystartowały 23 pary i ponownie najlepszymi okazali się Grzegorz Rewer i Sylwester Cieślak. Tym samym wygrali klasyfikację łączną z dwóch turniejów i zdobyli tytuły Mistrza Piaseczna w Brydżu Sportowym na rok 2024. Drugie miejsce i tytuły Wicemistrzów Piaseczna zdobyli Andrzej Lewandowski i Jerzy Pawelec, a trzecie miejsce zajął Andrzej Fengler.

W niedzielę 9 czerwca rozegrano Turniej Par o Puchar Burmistrza Piaseczna.  Wystartowało 38 par, a zwyciężyli Apolinary Kowalski i Tomasz Sielicki.