Już 28 stycznia 2023 roku rozpoczniemy XXV edycję Grand Prix Piaseczna. W ubiegłorocznej edycji sklasyfikowano rekordową liczbę 715 uczestników. Turniej rozgrywany nieprzerwanie od 24 lat jest wyjątkowy pod wieloma względami.

Oto niektóre powody, dla których warto przyjść w sobotę na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie:

• Turniej dla każdego – grają dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. Gramy w 8 kategoriach, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

• Pula nagród na każdym turnieju to minimum 2500 złotych

• Zagraj w turnieju z tradycjami – gramy nieprzerwanie od 24 lat

• Gramy na 22 stołach na dużej i świetnie wyposażonej sali GOSiR Piaseczno

• Wygraj lub wylosuj w loterii atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów Decathlon Piaseczno i Szara Eminencja / restauracja miejska

• Dmuchańce oraz konkursy z nagrodami sprawią, że turniej dla dzieci będzie jeszcze ciekawszy.

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że w dniu 19 stycznia 2023 roku Skatepark przy ulicy Okulickiego w Piasecznie będzie zarezerwowany na potrzebę realizacji zdjęć filmowych.

Przepraszamy za niedogodności w wyżej wymienionych godzinach.

Niniejszym informujemy, że została uruchomiona procedura przyznawania nagród i wyróżnień  Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za wyniki sportowe oraz działalność na rzecz sportu w 2022 roku.


Termin składanie wniosków upływa 18 stycznia 2023 o godz.12.00.  

Wnioski należy składać w sekretariacie GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w godz. 9.00 -15.00 lub w biurze na Stadionie Miejskim GOSiR Piaseczno ul. 1 go maja 16 w godz. 15.00 – 20.00.

Do pobrania: WNIOSEK

Serdecznie zapraszamy do zapisów na półkolonie w okresie ferii zimowych dla dzieci w wieku 7-12 lat – “Sportowa Zima w Mieście” Piaseczno 2023r.

Terminy realizacji akcji: 13.02-24.02.2023r. poniedziałek – piątek; godz. 9.00 – 16.00. 

13.02 - 17.02 - I turnus

20.02 - 24.02 - II turnus

W celu zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy - formularz zgłoszeniowy Zima w Mieście 2023

Wielkimi krokami zbliża się finał XXIV edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Turniej ten od lat cieszy się rosnącą popularnością i przyciąga do stołów coraz większą liczbę pasjonatów gry w tenisa stołowego. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa, łącznie w zawodach sklasyfikowano 715 zawodników, a największa liczba podczas jednego turnieju wyniosła 300 uczestników. Fenomen turnieju polega na tym, że kategorie dla siebie znajdą wszyscy – dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. W tegorocznej edycji dodatkiem do każdego turnieju były konkursy z nagrodami dla dzieci. To sprawiło, że halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odwiedzały dzieci z całego województwa mazowieckiego.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas nadchodzącego spotkania mającego na celu przybliżenie słuchaczom historii Mazowieckiej piłki nożnej zaprezentowane zostaną również fragmenty książki p. Agnieszki Cubały pt. "Sportowe dzieje Piaseczna".

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 16 grudnia w Instytucie Historii PAN (rynek Starego Miasta 29/31 Warszawa). Spotkanie organizowane przez Towarzystwo Miłośników Historii wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej.

Dyskusję poprowadzą dr hab. Robert Gawkowski i red. Stefan Szczepłek.