Już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia rozegramy czwarty turniej XXVI edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym.


Turniej rozgrywany nieprzerwanie od 25 lat jest wyjątkowy pod wieloma względami. Oto niektóre powody, dla których warto przyjść na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie:
• Turniej dla każdego – grają dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. Gramy w 10
kategoriach, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
• Pula nagród na każdym turnieju to minimum 3000 złotych
• Zagraj w turnieju z tradycjami – gramy nieprzerwanie od 25 lat
• Gramy na 24 stołach na dużej i świetnie wyposażonej sali GOSiR Piaseczno
• Wygraj lub wylosuj w loterii atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów
Decathlon Piaseczno i Szara Eminencja / restauracja miejska

Dnia 06.04.2024 w hali CSR WUM odbyły się 24. Mistrzostwa Polski Shorin-Ryu Karate Kobudo pod patronatem JM Rektora WUM, pana prof. dr hab. Zbigniewa Gacionga. W zawodach wystartowały reprezentacje klubów Shorin-Ryu zrzeszonych w Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate Kobudo. Rywalizowano w konkurencjach Kata, Shuyo Waza Kumite, Kata Kumiwaza i w Dojo Kumite z podziałem na tradycyjne Karate i Kobudo.

Mistrzostwa otworzył Prezydent PUSKK Hanshi Aleksander Staniszew 9 Dan Okinawa Karate. Zwycięzcom (1-3 miejsce) rozdano 44 komplety medali i pucharów!

Już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia odbędzie się jedenasta edycja zawodów "MAZOVIA CUP - Piaseczyński turniej Karate Kyokushin IKO". W zawodach wystartuje kilkuset uczestników z całego kraju.

Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin, który działa na terenie Gminy i Miasta Piaseczno już od 22 lat. Klub prowadzi zajęcia karate, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Zawodnicy UKS BUSHI osiągają także wysokie wyniki na arenach ogólnopolskich i międzynarodowych. 

Serdecznie zapraszamy na rolkowisko na Stadion Miejski w Piasecznie. Rolkowisko czynne codziennie od godziny 9:00 do godziny 21:00.

Poniżej aktualny grafik. Więcej informacji na stronie - Rolkowisko (gosir-piaseczno.pl)

Początek marca jak i jego połowa zaowocowała dla Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing aż 5 złotymi medalami Mistrzostw Polski w Kickboxingu. W dniach 2-3.03.2024 odbywały się Mistrzostwa Polski Kick Light Juniorów, Seniorów i Weteranów w Mińsku Mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy na amatorski turniej piłki nożnej, który odbędzie się 23.03.2024 na naszym stadionie, dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych 6 i 9 lat. Organizatorem turnieju jest grupa U&SPORT. 

Zachęcamy Państwa do kibicowania i wzięcia udziału w dodatkowych atrakcjach, takich jak: mini gry (rzucanie do celu, slalom), quiz wiedzy o zdrowym stylu życia oraz stoiska ze zdrowymi wypiekami. Dla każdego przewidywane są drobne upominki!