Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców koszykówki na Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski, w którym udział weźmie drużyna MUKS Piaseczno. 

Turniej odbędzie się w najbliższy weekend w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Szkolnej 14.

Więcej szczegółów na plakacie.

12.03.2023 w Piasecznie przeprowadzony został XVIII Memoriał im. Emanuela Koczyby. Był to jednak I Memoriał Emanuela Koczyby w łyżwiarstwie figurowym. Był to debiut organizacyjny dla Klubu Sportowego Lutz Piaseczno, a równocześnie wzruszająca okazja do upamiętnienia znakomitej postaci.

W najbliższą niedzielę w Piasecznie odbędzie się trzeci turniej XXV edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawodnicy będą rywalizowali w ośmiu kategoriach, a w turnieju mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli, amatorzy i profesjonaliści.

Dnia 3 marca 2023 roku w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym odbyła się Gala Sportu 2023 – podsumowanie sportowego roku 2022.

Podczas imprezy nagrody i wyróżnienia otrzymali zawodnicy, trenerzy, działacze i sponsorzy, którzy w ubiegłym roku zasłużyli się dla sportu piaseczyńskiego wysokimi wynikami lub wsparciem w rozwój klubów sportowych. Nagrody otrzymali również stypendyści, którzy w 2023 zostaną objęci wsparciem finansowym ze strony Gminy Piaseczno.  

Weź udział w Koncercie dla Aniołów, którego dochód wspomoże leczenie Patrycji Radziach, uczennicy SP 5 w Piasecznie!
W koncercie wezmą udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej!

Już 12 marca 2023 roku w godzinach 14:30-20:00 na piaseczyńskim lodowisku (ul. 1 Maja 16) odbędą się zawody w łyżwiarstwie figurowym organizowane przez Klub Sportowy LUTZ Piaseczno.
Zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.
Dla kibiców wstęp wolny.

W najbliższy weekend marca odbędzie na sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego odbędą się Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie. Impreza, w której udział wezmą zawodnicy z całego kraju to najważniejsza impreza Łucznicza w kalendarzu startów.

Impreza objęta patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

W związku ze złymi warunkami pogodowymi zaplanowana na dzisiaj i jutro impreza pod nazwą Halowy Festiwal Dmuchańców nie odbędzie się. Impreza ta w ten weekend miała odbyć się na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie.

Znamy już nazwiska tegorocznych stypendystów.

W tym roku stypendia zostały przyznane za wyniki sportowe osiągnięte w 2022 roku na poziomie Mistrzostw Świata, Europy i Polski w tym Puchary Europy i Polski oraz Mistrzostwa Międzywojewódzkie.
W sportach indywidualnych i drużynowych stypendium otrzymało 61 zawodników oraz 1 zawodnik w sportach zespołowych.

lista stypendystów na rok 2023